RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRLERİ İSTİŞAREDE BULUNDU
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Bağcılar Belediyesi ve diğer ilçe belediyeleri Ruhsat ve Denetim Müdürleri,  düzenlenen İstişare Programında çalışmaların yürütülmesi ve sorunların çözülmesi konusunda işbirliği yapılmasının önemine dikkat çektiler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Bağcılar Belediyesi ve diğer ilçe belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü yöneticileri, Bağcılar’da düzenlenen İstişare Programı’nda bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ilki düzenlenen İstişare Programı, Bağcılar Belediyesi Kayısı Bahçesi’ndeki Malatya Konağı’nda gerçekleştirildi. İstişare Programı’nda Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Fethi Başaranoğlu ve Ruhsat ve Denetim Müdürü Hasan Çobanoğlu misafirlerini ağırladı. Programa katılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Bağcılar Belediyesi ve diğer ilçe belediyeleri Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü yöneticileri görüş, düşünce ve temennilerini dile getirdiler. Gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili bilgi veren konuklar, belediyeler arasında dayanışma ve işbirliğinin önemine vurgu yaptılar. 

Oluşturulma Tarihi : 18.05.2015