İHTİSAS KOMİSYONLARI

 

2018-2019 Dönemi


MECLİS BAŞKAN VEKİLLERİ – Mahalli İdareler Seçimine Kadar Görev Yapacak.

Meclis 1. Başkan Vekili : Necati KAHRAMAN

Meclis 2. Başkan Vekili : Rabia ÜÇTEPE KARAKÖSE

 

MECLİS DİVAN KATİPLERİ – Mahalli İdareler Seçimine Kadar Görev Yapacak.

1-Aysel Çelik BOZ (Asil)

2- Kamil ALTAY (Asil)

3- Sümeyra DOĞAN (Yedek)

4- Muhammed Ali YILMAZ (Yedek)

 

ENCÜMEN ÜYELERİ – Nisan 2019

1- Rabia Üçtepe KARAKÖSE

2- Abdurrahman KEŞVELİOĞLU

3- Mehmet GÜLERYÜZ

2019 Mahalli İdareler Genel Seçimine kadar görev yapacak İhtisas Komisyonu Üyeleri:

 

1-) İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ

Ali BOZKURT

Abdullah ÖZDEMİR

Aysel Çelik BOZ

Ali ERDOĞAN

Muhammed Ali YILMAZ

 

2-) PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ

Erdal YILMAZ

Necati KAHRAMAN

Metin KİLİK

Mahir KARAKAŞ

Süleyman GÜNEŞ 

 

3-) HUKUK KOMİSYONU ÜYELERİ

Uğur ÖZÜBEK

Abdülhamit DURSUN

Aysel Çelik BOZ

Hamit AKÇAY

Yaşar POLAT

 

4-) TARİFE KOMİSYONU ÜYELERİ

Aysel Çelik BOZ

Mehmet ÇETİN

Nursel KAYABAŞI

Selim KORKMAZ

İsmet ARSLAN

 

5-) GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU ÜYELERİ

Mehmet ÇETİN

Kamil ALTAY

Ramazan Şerif FIRAT

İdris TOP

Muhammed Ali YILMAZ

 

6-) İNSAN HAKLARI KOMİSYONU ÜYELERİ

Uğur ÖZÜBEK

Sultan HIZIROĞLU

Yaşar POLAT

Memet YALÇIN

Harun ÇİFTÇİOĞLU

 

7-) ENGELLİLER KOMİSYONU ÜYELERİ

Yaşar POLAT

Zeki DOĞAN

İsmet ARSLAN

Hacer YILMAZ

Harun ÇİFTÇİOĞLU

 

8-) ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU ÜYELERİ

Mehmet GÜLERYÜZ

Kemal YETİŞEN

Cemal ÇELİK

Cuma DURAK

Ali ERDOĞAN

 

9-) AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU ÜYELERİ

Hamit AKÇAY

Sultan HIZIROĞLU

Süleyman GÜNEŞ

Metin KİLİK

Ramazan Şerif FIRAT

 

10-) KENT KÜLTÜRÜ VE ESTETİĞİ KOMİSYONU ÜYELERİ

Abdullah ÖZDEMİR

Cemal ÇELİK

Eşref ÇETİN

Muhammed Said ELKONCA

Cuma DURAK

 

11-)  SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU ÜYELERİ

Zeki DOĞAN

Eşref ÇETİN

Nursel KAYABAŞI

Harun ÇİFTÇİOĞLU

Abdurrahman KEŞVELİOĞLU

 

12-) ÇEVRE VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ

Erol YILDIRIM

Ali BOZKURT

Muhammed Said ELKONCA

İdris TOP

Erdal YILMAZ

 

13-) EĞİTİM KOMİSYONU ÜYELERİ

Hamit AKÇAY

Hacer YILMAZ

Mahir KARAKAŞ

Erol YILDIRIM

Sümeyra DOĞAN 

 

14-) KADIN –ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU ÜYELERİ

Sümeyra DOĞAN

Rabiye Üçtepe KARAKÖSE

Hacer YILMAZ

Kamil ALTAY

Mahir KARAKAŞ

 

15-) SOSYAL UYUM KOMİSYONU ÜYELERİ

Süleyman GÜNEŞ

Abdulhamit DURSUN

Muhammed Said ELKONCA

Hacer YILMAZ

Filiz ÇELİK

Oluşturulma Tarihi : 11.05.2018