DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM,

Bağcılar Belediyesi olarak bir yandan Nostalji Bahçeleri ile Bağcılar'daki insanımızın birbiriyle tanışıp kaynaşmasını hedeflerken bir yandan da Gençlik Merkezleri, Bilgi Evleri, kütüphaneler, kültür merkezleri ve yüzme havuzları ile de, ilçemizdeki gençliğimizin ihtiyaçlarını karşılamayı ve sosyalleşmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

İlçemiz sınırlarında, bırakın yüzme havuzunu, bir kütüphanenin bile olmadığı dönemlerden gelen bir kuşağın mensubu olarak, öğrencilerimize yıl boyunca yararlanabilecekleri yarı olimpik havuzlar kazandırmış olmaktan dolayı çok mutluyuz.

Çocuklarımız ve gençlerimiz bu havuzlarda yüzmeyi öğrenecek ve inşallah ulusal yarışmalarda ilçemizi; Olimpiyatlarda ise ülkemizi temsil edecekler. Okullarımızın eğitim programı kapsamında havuzlarımıza gelecek olan öğrencilerimiz buralardan ücretsiz olarak yararlanacaklar.

Eğitimle ilgili çalışmalarımızın bundan sonra da önceliğimiz olacağını paylaşır, evrensel bir dil olan spora gönül veren tüm sporcularımıza başarılar dilerim. 

Lokman ÇAĞIRICI
Belediye BaşkanıTel: 0212 410 06 01

Faks: 0212 410 06 11

Gsm: 0533275 10 06

e-Mail: baskan@bagcilar.bel.tr

 

Facebook: facebook.com/lokmancagirici

Twitter: @lokmancagirici