07.05.2018 TARİHLİ MECLİS KARAR ÖZETLERİ
BAĞCILAR BELEDİYE MECLİSİNİN 6. SEÇİM DÖNEMİ, 5. TOPLANTI YILI

07.05.2018 TARİHLİ OLAĞAN TOPLANTISINA AİT KARAR ÖZETİDİR.


KARAR NO 48  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün, İstanbul Medipol üniversitesi ile başkanlığımız tarafından düzenlenecek olan “Engelsiz Üniversite” projesine ortak olmak için belediye Başkanı Lokman ÇAĞIRICI’ya temsil ve ilzama yetkisi verilmesi ile alakalı teklifi; Belediye Meclisinin 6. Seçim dönemi, 5. Toplantı yılı, Mayıs ayı toplantısının 07.05.2018 tarihli toplantısının 1. Birleşiminde, Müdürlüğünden geldiği şekliyle kabulü işaretli oylamaya sunuldu ve oybirliğiyle kabul edildi.


KARAR NO 49  Meclis üyelerinden; Ugur ÖZÜBEK ve Mehmet GÜLERYÜZ tarafından, boşalan Hukuk Komisyonu, İnsan Hakları Komisyonu ve Engelliler Komisyonu üyeliğinden istifa nedeniyle boşalma olduğundan kalan süreyi tamamlamak üzere Yaşar POLAT’ın seçilmesine dair sunmuş oldukları yazılı teklif önergesi; Belediye Meclisinin 6. Seçim dönemi, 5. Toplantı yılı, Mayıs ayı toplantısının 07.05.2018 tarihli toplantısının 1. Birleşiminde, teklif edildiği şekliye oylamaya sunuldu ve oybirliğiyle kabul edildi.


KARAR NO 50  Meclis üyelerinden; Mehmet GÜLERYÜZ ve Abdurrahman KEŞVELİOĞLU tarafından, boşalan Tarife Komisyonu ve İnsan Hakları Komisyonu üyeliğinden istifa nedeniyle boşalma olduğundan kalan süreyi tamamlamak üzere Memet YALÇIN’ın seçilmesine dair sunmuş oldukları yazılı teklif önergesi; Belediye Meclisinin 6. Seçim dönemi, 5. Toplantı yılı, Mayıs ayı toplantısının 07.05.2018 tarihli toplantısının 1. Birleşiminde, teklif edildiği şekliye oylamaya sunuldu ve oybirliğiyle kabul edildi.

Oluşturulma Tarihi : 08.05.2018